UNITS Partner

[:tr]

UNITS Partner

UNITS Partner, her ölçekte teknoloji firmaları, bilişim firmaları, kariyer merkezleri, sivil toplum kuruluşları, dernekler, üniversiteler, liseler, belediyeler,valilikler,bakanlıklar, Girişimcilik Merkezleri, Teknoloji Transfer Ofisleri kariyer hedefi olan öğrencilerin birlikte yer aldığı geniş bir Sosyal Sorumluluk ekosistemidir. Ekosistemde Çözüm ortaklarımza ve Sponsorlarımıza UNITS Kariyer Akademisi tarafından çeşitli faydalar sunulmaktadır.

İş ortaklarımız; her alandaki iş fikirlerini ve projelerini doğru hedeflere yönlendirmek ve doğru iş modelleriyle geniş kitlelere ulaştırmak için, gelişim programları ve iş ortakları yöneticilerimizin birebir danışmanlıkları ile desteklenmektedir.

Kariyer hedefi olan bireylere ise, gelişimlerini destekleyecek , UNITS İş Ortakları ile birlikte çalışma gibi imkanlarla, kariyer gelişimlerini, projelerini ve hizmetlerini olgunlaştıracak bir ortam sunulmaktadır.

Sürdürülebilir gelişimi destekleyen, bölümünde uzman iş ortaklarımız ve yenilikçi geliştiren mentörlerimiz ile UNITS Partner ekosistemi insaların hayatlarını kolaylaştırırken, ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

UNITS Partner dünyasına ilk adımı atmak için tek yapmanız gereken units.itsgroup.com.tr adresini ziyaret etmek.:

  • UNITS’in seçkin iş ortaklarını tanıyabilir, onlarla temas kurabilirsiniz.
  • İş ortaklarımızdaki kariyer fırsatlarını takip edebilirsiniz.
  • Kariyer ve İnovasyonun nabzını UNITS Partner Blog ile tutabilirsiniz.
  • Eğer siz de bireysel kariyer ve inovasyon birikiminizi tanıtmak istiyorsanız, UNITS Partner Blogger Program’a başvurabilir ve blog yazarlarımız arasında yer alabilirsiniz

[:]